UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Warto trzymać się faktów. Miasto nie jest właścicielem hal ani dźwigów, z których korzysta MAAG Gear - to prywatny majątek, którego samorząd nie może modernizować za publiczne pieniądze. Sama spółka jasno mówi o międzynarodowej konsolidacji produkcji i strategicznej decyzji biznesowej, a nie o „ucieczce” z Elbląga z winy prezydenta. Firma działała tu ponad 20 lat przy tych samych uwarunkowaniach portowych. Szukanie dziś jednego winnego to polityczne uproszczenie, które nie pomoże ani pracownikom, ani miastu