UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jeżeli spółka dzierżawiłaby hale od miasta można by deliberować o zasadności. Zawsze warto popsioczyć robią otoczkę a zakład w Gdańsku nie buduje się od wczoraj.
Jeżeli spółka dzierżawiłaby hale od miasta można by deliberować o zasadności. Zawsze warto popsioczyć robią otoczkę a zakład w Gdańsku nie buduje się od wczoraj.