UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jeżeli spółka dzierżawiłaby hale od miasta można by deliberować o zasadności. Zawsze warto popsioczyć robią otoczkę a zakład w Gdańsku nie buduje się od wczoraj.


Anuluj