UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Idealny dowód w sprawie. Pani idzie pod apteką. Łamie biodro. W wyniku komplikacji długa hospitalizacja i kto poniesie za to odpowiedzialność. Najemca tegoż lokalu czy właściciel budynku? A może właścicielem jest spółdzielnia lub wspólnota i obowiązek odśnieżenia należy do nich.