UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Idealny dowód w sprawie. Pani idzie pod apteką. Łamie biodro. W wyniku komplikacji długa hospitalizacja i kto poniesie za to odpowiedzialność. Najemca tegoż lokalu czy właściciel budynku? A może właścicielem jest spółdzielnia lub wspólnota i obowiązek odśnieżenia należy do nich.


Anuluj