UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I bardzo dobrze! Tę granicę już dawno należałoby zamknąć. Nie wiem dlaczego jeszcze jeżdżą tam autobusy z Gdańska, na dodatek z tablicą informacyjną obwodu kaliningradzkiego, podczas gdy od kilku lat ta nazwa w polskim obiegu językowym i prawnym jest nieaktualna. Rosja to samo zło!


Anuluj