UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
I bardzo dobrze! Tę granicę już dawno należałoby zamknąć. Nie wiem dlaczego jeszcze jeżdżą tam autobusy z Gdańska, na dodatek z tablicą informacyjną obwodu kaliningradzkiego, podczas gdy od kilku lat ta nazwa w polskim obiegu językowym i prawnym jest nieaktualna. Rosja to samo zło!