UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dzięki Szanownemu Panu Prezydentowi Karolowi Nawrockiemu i jego sztabie z kancelarii, będzie bezpiecznie. On zadba o bezpieczeństwo. Dziekuje, zdrowia i powodzenia Panie Prezydencie. Naród Ciebie wybrał. Dziekujemy. Za 4 lata znowu wybierze. Wybramy to ZŁO! Polacy potafią.


Anuluj