Wybrany wątek opinii

Puki co jest to miejsce dla psów bo tak neo opiekunowie z tego korzystają, oczywiście nie sprzątające odchodów...
(2026.01.27)
Temat psich odchodów nadaje się na rolkę. Wczoraj widziałem ze 20 stolcow wzdłuż 10 metrowego chodnika. Co to będzie do wiosny?
Elblongi takie som (2026.01.27)
@Elblongi takie som - Ludzie się śmieją z filmu Świr ale tam scena psich odchodów jest rzeczywistością każdego dnia. Chorzy neo opiekunowie, nie sprzątające swym zachowaniem uogólniają wszystkich a są ludzie z klasą i potrafią posprzątać ! Tylko kamery i karanie do bulu aż rozum zacznie myśleć.
(2026.01.27)
A ile rozkłada się woreczek, gdzie wyrzucać?.... Sprzątam, ale zawsze się zastanawiam co jest lepsze. Logika podpowiada zostaw. Tylko jak jakaś paniusia wdepnie wysiadając z zaparkowanego na trawniku autka.... A parking płatny 50 gr. Obok. No i znowu, kupka robi więcej szkody czy rozjechane trawniki, pozostałości z podróży, błoto, sól..... Po kupce trawnik odrośnie, będzie ładnie i zielono
(2026.01.27)
Powrót do komentarzy