Wybrany wątek opinii
Puki co jest to miejsce dla psów bo tak neo opiekunowie z tego korzystają, oczywiście nie sprzątające odchodów...
Do moderacji
Odpowiedz
7
3
Temat psich odchodów nadaje się na rolkę. Wczoraj widziałem ze 20 stolcow wzdłuż 10 metrowego chodnika. Co to będzie do wiosny?
Do moderacji
Odpowiedz
19
2
@Elblongi takie som - Ludzie się śmieją z filmu Świr ale tam scena psich odchodów jest rzeczywistością każdego dnia. Chorzy neo opiekunowie, nie sprzątające swym zachowaniem uogólniają wszystkich a są ludzie z klasą i potrafią posprzątać ! Tylko kamery i karanie do bulu aż rozum zacznie myśleć.
Do moderacji
Odpowiedz
15
2
A ile rozkłada się woreczek, gdzie wyrzucać?.... Sprzątam, ale zawsze się zastanawiam co jest lepsze. Logika podpowiada zostaw. Tylko jak jakaś paniusia wdepnie wysiadając z zaparkowanego na trawniku autka.... A parking płatny 50 gr. Obok. No i znowu, kupka robi więcej szkody czy rozjechane trawniki, pozostałości z podróży, błoto, sól..... Po kupce trawnik odrośnie, będzie ładnie i zielono
Do moderacji
Odpowiedz
6
9