UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A ile rozkłada się woreczek, gdzie wyrzucać?.... Sprzątam, ale zawsze się zastanawiam co jest lepsze. Logika podpowiada zostaw. Tylko jak jakaś paniusia wdepnie wysiadając z zaparkowanego na trawniku autka.... A parking płatny 50 gr. Obok. No i znowu, kupka robi więcej szkody czy rozjechane trawniki, pozostałości z podróży, błoto, sól..... Po kupce trawnik odrośnie, będzie ładnie i zielono


Anuluj