UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A ile rozkłada się woreczek, gdzie wyrzucać?.... Sprzątam, ale zawsze się zastanawiam co jest lepsze. Logika podpowiada zostaw. Tylko jak jakaś paniusia wdepnie wysiadając z zaparkowanego na trawniku autka.... A parking płatny 50 gr. Obok. No i znowu, kupka robi więcej szkody czy rozjechane trawniki, pozostałości z podróży, błoto, sól..... Po kupce trawnik odrośnie, będzie ładnie i zielono