UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Temat psich odchodów nadaje się na rolkę. Wczoraj widziałem ze 20 stolcow wzdłuż 10 metrowego chodnika. Co to będzie do wiosny?

Elblongi takie som

Anuluj