UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A w kościele żebranie przez cały rok i plucie jadem na przeciwników zabobonu, do tego obowiązkowa danina płacona przez państwo. O haracz się nie żebrze, ale ty nie masz pojęcia o wartościach. Co ci powiedzą to klepiesz wyznawco.