UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A w kościele żebranie przez cały rok i plucie jadem na przeciwników zabobonu, do tego obowiązkowa danina płacona przez państwo. O haracz się nie żebrze, ale ty nie masz pojęcia o wartościach. Co ci powiedzą to klepiesz wyznawco.