UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A w kościele żebranie przez cały rok i plucie jadem na przeciwników zabobonu, do tego obowiązkowa danina płacona przez państwo. O haracz się nie żebrze, ale ty nie masz pojęcia o wartościach. Co ci powiedzą to klepiesz wyznawco.


Anuluj