Wybrany wątek opinii

Karma dla kaczek od zzm zakupiona przez departament środowiska w Elblągu zalega w zielonych workach w TOZ na Jaszczurczego 17.Dlaczego? Zeby leżała! A kaczki głodne a nawet bardzo szczególnie te przy Oliwskiej. Nie trafilam ani w grudniu ani w styczniu na karmę w kaczkomatach
Kuerkaaj (2026.01.22)
@Kuerkaaj - No to kup i sypnij ptakom, ale ty wolisz leżeć.
(2026.01.22)
@Kuerkaaj - To jest prawda. Ściema ratusza. Przechodzę często w różnych porach i nigdy nie udało mi się skorzystać z tych automatów. W ubiegłym sezonie 24/25 tak samo.
(2026.01.23)
Powrót do komentarzy