UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Karma dla kaczek od zzm zakupiona przez departament środowiska w Elblągu zalega w zielonych workach w TOZ na Jaszczurczego 17.Dlaczego? Zeby leżała! A kaczki głodne a nawet bardzo szczególnie te przy Oliwskiej. Nie trafilam ani w grudniu ani w styczniu na karmę w kaczkomatach
Kuerkaaj