UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Kuerkaaj - To jest prawda. Ściema ratusza. Przechodzę często w różnych porach i nigdy nie udało mi się skorzystać z tych automatów. W ubiegłym sezonie 24/25 tak samo.


Anuluj