UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Kuerkaaj - To jest prawda. Ściema ratusza. Przechodzę często w różnych porach i nigdy nie udało mi się skorzystać z tych automatów. W ubiegłym sezonie 24/25 tak samo.
@Kuerkaaj - To jest prawda. Ściema ratusza. Przechodzę często w różnych porach i nigdy nie udało mi się skorzystać z tych automatów. W ubiegłym sezonie 24/25 tak samo.