UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Karma dla kaczek od zzm zakupiona przez departament środowiska w Elblągu zalega w zielonych workach w TOZ na Jaszczurczego 17.Dlaczego? Zeby leżała! A kaczki głodne a nawet bardzo szczególnie te przy Oliwskiej. Nie trafilam ani w grudniu ani w styczniu na karmę w kaczkomatach
Kuerkaaj