UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"... bariera zabezpieczenia bezpieczeństwa przed wpadnięciem... ". EEEEE no szacun! Jeszcze Polska (oraz język polski) nie zginęły, póki my żyjemy ???😳

O ja cię przepraszam

Anuluj