UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ale bariera zabezpieczenia bezpieczeństwa przed wpadnięciem do rzeki Elbląg nadal dla was nie jest zagrożeniem, dalej będzie wina dziecka, rodzica czy każdego z nas jak się ześlizgnie ? Przecież wzdłuż rzeki od mostu do mostu takie zabezpieczenie powinno być od wielu lat ! Czekamy aż ktoś znowu utonie ?