UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ale bariera zabezpieczenia bezpieczeństwa przed wpadnięciem do rzeki Elbląg nadal dla was nie jest zagrożeniem, dalej będzie wina dziecka, rodzica czy każdego z nas jak się ześlizgnie ? Przecież wzdłuż rzeki od mostu do mostu takie zabezpieczenie powinno być od wielu lat ! Czekamy aż ktoś znowu utonie ?