UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To co miało być w sylwestra będzie z okazji owsiakowej imprezy. Bo PO co ludziom zabawa sylwester muzyka rozrywka ?... widać dla '''prezydenta''' owsiak jest ważniejszy jak całe społeczeństwo tej mieściny.


Anuluj