UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To co miało być w sylwestra będzie z okazji owsiakowej imprezy. Bo PO co ludziom zabawa sylwester muzyka rozrywka ?... widać dla '''prezydenta''' owsiak jest ważniejszy jak całe społeczeństwo tej mieściny.
To co miało być w sylwestra będzie z okazji owsiakowej imprezy. Bo PO co ludziom zabawa sylwester muzyka rozrywka ?... widać dla '''prezydenta''' owsiak jest ważniejszy jak całe społeczeństwo tej mieściny.