Wybrany wątek opinii

A dlaczego "podróż zakończymy przy elbląskim sztabie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy"? Przecież to prywatna impreza, więc dlaczego miasto się w nią angażuje? Tym bardziej po jawnym wydawania środków na kampanię polityczną? Gdzie jakieś wyczucie smaku? Ta fundacja sama wybrała swoją drogę i należy dać jej podążać w wybranym kierunku. Ale publiczne zaangażowanie instytucji miejskich czy państwowych powinno być w tym przypadku zredukowane do zera.
Uczciwy24 (2026.01.13)
@Uczciwy24 - O uczciwości możesz pomarzyć.
(2026.01.13)
@Uczciwy24 - No i jest. Przecież to sztampa powielana od lat. Piętnastu organizatorów, a program mizerny. Tak jak ranga instytucji, która ogłosiła werdykt najlepszego MOSiRu w Polsce. Według jakiego klucza to się odbyło, tego oficjalnie się nie dowiemy. Pewne jest jedno. W sprawozdaniu i na Facebooku, ferie okrzyknięte zostaną jako bardzo udane i zapewne najlepsze w dotychczasowej historii.
A smieli się ze Spidera (2026.01.13)
Powrót do komentarzy