UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Uczciwy24 - No i jest. Przecież to sztampa powielana od lat. Piętnastu organizatorów, a program mizerny. Tak jak ranga instytucji, która ogłosiła werdykt najlepszego MOSiRu w Polsce. Według jakiego klucza to się odbyło, tego oficjalnie się nie dowiemy. Pewne jest jedno. W sprawozdaniu i na Facebooku, ferie okrzyknięte zostaną jako bardzo udane i zapewne najlepsze w dotychczasowej historii.

A smieli się ze Spidera