UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A dlaczego "podróż zakończymy przy elbląskim sztabie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy"? Przecież to prywatna impreza, więc dlaczego miasto się w nią angażuje? Tym bardziej po jawnym wydawania środków na kampanię polityczną? Gdzie jakieś wyczucie smaku? Ta fundacja sama wybrała swoją drogę i należy dać jej podążać w wybranym kierunku. Ale publiczne zaangażowanie instytucji miejskich czy państwowych powinno być w tym przypadku zredukowane do zera.

Uczciwy24