UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A dlaczego "podróż zakończymy przy elbląskim sztabie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy"? Przecież to prywatna impreza, więc dlaczego miasto się w nią angażuje? Tym bardziej po jawnym wydawania środków na kampanię polityczną? Gdzie jakieś wyczucie smaku? Ta fundacja sama wybrała swoją drogę i należy dać jej podążać w wybranym kierunku. Ale publiczne zaangażowanie instytucji miejskich czy państwowych powinno być w tym przypadku zredukowane do zera.

Uczciwy24

Anuluj