UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Transport zapewniony w trakcie wykonywania pracy - ok. Dojazd i powrót z pracy chyba każdy z nas organizuje we własnym zakresie, prawda? Natomiast z Twojego wpisu wynika, że władze miasta z powodu stanu transportu zbiorowego z niego nie korzystają ale jednocześnie nas zachęcają. Przykład jednak powinien iść z góry a na naszych włodarzy nie czyhają niebezpieczeństwa. Może gdyby wyszli z samochodów zobaczyli by jak w praktyce działa komunikacja oraz w jakim stanie są chodniki, szczególnie zimą.