UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Joanna, - Zamiast ślepo wierzyć wiadomosciom z propagandowej tv poszukaj prawdy. W Elblągu 15 lat temu zarabialismy 2 - 3 najniższe krajowe. Po przejściu kaczyzmu większość dziś ma pensję niewiele wyższą niż najniższa
Tak było za Tuska