UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Joanna, - Zamiast ślepo wierzyć wiadomosciom z propagandowej tv poszukaj prawdy. W Elblągu 15 lat temu zarabialismy 2 - 3 najniższe krajowe. Po przejściu kaczyzmu większość dziś ma pensję niewiele wyższą niż najniższa

Tak było za Tuska