UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Będzie też odpowiadał przed sądem za kierowanie w stanie nietrzeźwości, grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności, grzywna, przepadek pojazdu lub jego równowartości. Ciekawe która z tych obietnic sądu bedzie zrealizowana i czy Portel o tym napisze, bo gdyby wszystkie, to o ilu mniej pijanych za kierownicą byśmy mieli. Ale jak widać rządzącym na tym nie zależy.