UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Mielibyśmy tyle samo mniej więcej, z resztą w Polsce i tak jest dużo mniej pijanych kierowców jak na Zachodzie, już podawali przecież jaka jest średnia wartość tych konfiskowanych samochodów- około 4 tys. zł ciekawe czy ta cała procedura konfiskaty nie kosztuje więcej jak ten samochód za 4 tys.