UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gdyby PiS pogłębił tor wodny do samego Elbląga o dwa metry to woda by była o dwa metry niżej i stan powodziowy ani cofka by nie groziła.
Czy
Gdyby PiS pogłębił tor wodny do samego Elbląga o dwa metry to woda by była o dwa metry niżej i stan powodziowy ani cofka by nie groziła.
Czy