UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gdyby PiS pogłębił tor wodny do samego Elbląga o dwa metry to woda by była o dwa metry niżej i stan powodziowy ani cofka by nie groziła.

Czy

Anuluj