Wybrany wątek opinii
Winda, winda i jeszcze raz winda !!!! Wózki dziecięce, osoby niepełnosprawne, osoby starsze, ciężkie bagaże. W Święta przejechałam pół Polski i tylko w moim rodzinnym mieście musiałam żebrać o pomoc, żeby zejść z peronu !!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
6
1
Sama sobie to polajkowałaś? Też byłem nie raz z dzieckiem w wózku i nie miałem żadnego problemu, żeby przejść przez PRZEJSCIE między peronami. Od tego ono jest.
Do moderacji
Odpowiedz
2
2