UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Winda, winda i jeszcze raz winda !!!! Wózki dziecięce, osoby niepełnosprawne, osoby starsze, ciężkie bagaże. W Święta przejechałam pół Polski i tylko w moim rodzinnym mieście musiałam żebrać o pomoc, żeby zejść z peronu !!!!!


Anuluj