UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Winda, winda i jeszcze raz winda !!!! Wózki dziecięce, osoby niepełnosprawne, osoby starsze, ciężkie bagaże. W Święta przejechałam pół Polski i tylko w moim rodzinnym mieście musiałam żebrać o pomoc, żeby zejść z peronu !!!!!