UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Sama sobie to polajkowałaś? Też byłem nie raz z dzieckiem w wózku i nie miałem żadnego problemu, żeby przejść przez PRZEJSCIE między peronami. Od tego ono jest.
KapitanSzyderca
Sama sobie to polajkowałaś? Też byłem nie raz z dzieckiem w wózku i nie miałem żadnego problemu, żeby przejść przez PRZEJSCIE między peronami. Od tego ono jest.
KapitanSzyderca