UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Sama sobie to polajkowałaś? Też byłem nie raz z dzieckiem w wózku i nie miałem żadnego problemu, żeby przejść przez PRZEJSCIE między peronami. Od tego ono jest.

KapitanSzyderca

Anuluj