UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Winda, winda i jeszcze raz winda !!!! Wózki dziecięce, osoby niepełnosprawne, osoby starsze, ciężkie bagaże. W Święta przejechałam pół Polski i tylko w moim rodzinnym mieście musiałam żebrać o pomoc, żeby zejść z peronu !!!!!