Wybrany wątek opinii
Okres Świąteczno - Noworoczny upływa raczej dla seniorów w domowych pieleszach, poza niezbędnymi zakupami, czy spacerami z psami, oraz ze względu na pogodę nie sprzyja uczestnictwu w plenerowych imprezach. Co innego młodzi, czy studenci, których coraz więcej w naszym kameralnym mieście, a nadal brak dla nich Klubu Studenckiego.
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
Ludzie starsi w wielu przypadkach nie pojawią się na bulwarze z braku możliwości skorzystania z komunikacji miejskiej
Nigdzie nie słychać o tramwajach czy autobusach w godzinach sylwestrowej imprezy na starówce.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1