Wybrany wątek opinii

Okres Świąteczno - Noworoczny upływa raczej dla seniorów w domowych pieleszach, poza niezbędnymi zakupami, czy spacerami z psami, oraz ze względu na pogodę nie sprzyja uczestnictwu w plenerowych imprezach. Co innego młodzi, czy studenci, których coraz więcej w naszym kameralnym mieście, a nadal brak dla nich Klubu Studenckiego.
(2025.12.29)
Ludzie starsi w wielu przypadkach nie pojawią się na bulwarze z braku możliwości skorzystania z komunikacji miejskiej Nigdzie nie słychać o tramwajach czy autobusach w godzinach sylwestrowej imprezy na starówce.
(2025.12.29)
Powrót do komentarzy