UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Okres Świąteczno - Noworoczny upływa raczej dla seniorów w domowych pieleszach, poza niezbędnymi zakupami, czy spacerami z psami, oraz ze względu na pogodę nie sprzyja uczestnictwu w plenerowych imprezach. Co innego młodzi, czy studenci, których coraz więcej w naszym kameralnym mieście, a nadal brak dla nich Klubu Studenckiego.