UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ludzie starsi w wielu przypadkach nie pojawią się na bulwarze z braku możliwości skorzystania z komunikacji miejskiej Nigdzie nie słychać o tramwajach czy autobusach w godzinach sylwestrowej imprezy na starówce.


Anuluj