UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ludzie starsi w wielu przypadkach nie pojawią się na bulwarze z braku możliwości skorzystania z komunikacji miejskiej Nigdzie nie słychać o tramwajach czy autobusach w godzinach sylwestrowej imprezy na starówce.