UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Stańczyk Elbląśki - wy pisiory nie macie szacunku dla nikogo, nawet dla dawno zmarłych szanownych POLAKÓW, nie oczekujcie że ktokolwiek was uszanuje jsk będziecie w piachu, gdzie znajdziecie się niechybnie

Elblążanintoja

Anuluj