UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Stańczyk Elbląśki - wy pisiory nie macie szacunku dla nikogo, nawet dla dawno zmarłych szanownych POLAKÓW, nie oczekujcie że ktokolwiek was uszanuje jsk będziecie w piachu, gdzie znajdziecie się niechybnie
Elblążanintoja