UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Stańczyk Elbląśki - wy pisiory nie macie szacunku dla nikogo, nawet dla dawno zmarłych szanownych POLAKÓW, nie oczekujcie że ktokolwiek was uszanuje jsk będziecie w piachu, gdzie znajdziecie się niechybnie

Elblążanintoja