Wybrany wątek opinii
Czasy były trudne. W Hiszpanii ETA podkładała bomby, we Francji strzały i zamachy, niemcy wojsko na ulicach, we Włoszech zamachy i czerwone brygady, a w Elblągu ludzie bawili się czuli się bezpieczni. I nawet nikt nie pomyślał, że jakiś brukowiec za niemieckie euro będzie promował bi smarka..... Gdzie i z kim my tu żyjemy dzisiaj?
Do moderacji
Odpowiedz
13
18
Rozumiem, że rodzina i zatrudnieni w organie nie zgadzają się z faktami historycznymi. Hahaha po i wszystko jasne, łapki w dół bo nie zapłacą... I ETA to nie skrót od Edek, Tadek, Ania....
Do moderacji
Odpowiedz
1
5
Ale wiesz kto sponsorował światowy terrorysm? Czerwone brygady nie bez powodu sie tak nazywały. A niejaki Szakal czesto bywał w krajach bloku wschodniego. Z reszta wielu terrorystow sie tu ukrywało po udanych akcjach.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0