UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czasy były trudne. W Hiszpanii ETA podkładała bomby, we Francji strzały i zamachy, niemcy wojsko na ulicach, we Włoszech zamachy i czerwone brygady, a w Elblągu ludzie bawili się czuli się bezpieczni. I nawet nikt nie pomyślał, że jakiś brukowiec za niemieckie euro będzie promował bi smarka..... Gdzie i z kim my tu żyjemy dzisiaj?


Anuluj