UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czasy były trudne. W Hiszpanii ETA podkładała bomby, we Francji strzały i zamachy, niemcy wojsko na ulicach, we Włoszech zamachy i czerwone brygady, a w Elblągu ludzie bawili się czuli się bezpieczni. I nawet nikt nie pomyślał, że jakiś brukowiec za niemieckie euro będzie promował bi smarka..... Gdzie i z kim my tu żyjemy dzisiaj?