Wybrany wątek opinii

Znowu pisowcy będą utrudniać życie żeby tylko im było lepiej. Jemy mięso z Danii czy Niemiec możemy i z Argentyny. Jeśli wam się nie opłaca produkcja to...
Słuchajcie prezesa (2025.12.27)
@Słuchajcie prezesa - No weż jak dziś skrzydło wołower???? Nie wiem co to było po 79 zika.
(2025.12.27)
@Słuchajcie prezesa - Brak zajęcia to obory malować
(2025.12.29)
@Słuchajcie prezesa - "Jemy mięso z Danii czy Niemiec" masz rację, od nich bierzemy stare, głęboko mrożone a w zamian dajemy nasze, świeże.
Słuchaj rudego i orsulki (2025.12.30)
Powrót do komentarzy