UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Znowu pisowcy będą utrudniać życie żeby tylko im było lepiej. Jemy mięso z Danii czy Niemiec możemy i z Argentyny. Jeśli wam się nie opłaca produkcja to...

Słuchajcie prezesa

Anuluj