UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Znowu pisowcy będą utrudniać życie żeby tylko im było lepiej. Jemy mięso z Danii czy Niemiec możemy i z Argentyny. Jeśli wam się nie opłaca produkcja to...
Słuchajcie prezesa
Znowu pisowcy będą utrudniać życie żeby tylko im było lepiej. Jemy mięso z Danii czy Niemiec możemy i z Argentyny. Jeśli wam się nie opłaca produkcja to...
Słuchajcie prezesa