UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Słuchajcie prezesa - "Jemy mięso z Danii czy Niemiec" masz rację, od nich bierzemy stare, głęboko mrożone a w zamian dajemy nasze, świeże.

Słuchaj rudego i orsulki

Anuluj