Wybrany wątek opinii

Tylko że Senior 60+ lepiej żyje niż pracujący, kto ciężko zapracował na emeryturę to ok. ale branie każdych dodatków od państwa by ogłowić wnuków i tego typu spotkanie jest zwykłą pazernością bo ci z kasą mają rodzinę a ci bez kasy już nie bo takie są dzieci i wnuki....
(2025.12.24)
Weź się do roboty i nie rozliczaj innych.
(2025.12.24)
trochę życzliwości w tym dniu i nie nie życz tego co tobie nie miłe!
(2025.12.24)
Nie mierz wszystkich swoją miarką. Jeśli rodzina się na ciebie wypięła to może w tobie coś jest nie tak.
Emel (2025.12.24)
Powrót do komentarzy