Wybrany wątek opinii
Tylko że Senior 60+ lepiej żyje niż pracujący, kto ciężko zapracował na emeryturę to ok. ale branie każdych dodatków od państwa by ogłowić wnuków i tego typu spotkanie jest zwykłą pazernością bo ci z kasą mają rodzinę a ci bez kasy już nie bo takie są dzieci i wnuki....
Do moderacji
Odpowiedz
7
19
Weź się do roboty i nie rozliczaj innych.
Do moderacji
Odpowiedz
16
3
trochę życzliwości w tym dniu i nie nie życz tego co tobie nie miłe!
Do moderacji
Odpowiedz
24
0
Nie mierz wszystkich swoją miarką. Jeśli rodzina się na ciebie wypięła to może w tobie coś jest nie tak.
Do moderacji
Odpowiedz
15
3