UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tylko że Senior 60+ lepiej żyje niż pracujący, kto ciężko zapracował na emeryturę to ok. ale branie każdych dodatków od państwa by ogłowić wnuków i tego typu spotkanie jest zwykłą pazernością bo ci z kasą mają rodzinę a ci bez kasy już nie bo takie są dzieci i wnuki....