UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tylko że Senior 60+ lepiej żyje niż pracujący, kto ciężko zapracował na emeryturę to ok. ale branie każdych dodatków od państwa by ogłowić wnuków i tego typu spotkanie jest zwykłą pazernością bo ci z kasą mają rodzinę a ci bez kasy już nie bo takie są dzieci i wnuki....